Новела за сонот
Новела за сонот
Новела за сонот
Новела за сонот
Темплум

Новела за сонот

Шифра на артикл: 053316
Баркод: 9989902135
Код на производителот: 53316
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Новелата за сонот дејствува магнетски. Шницлер спретно се вовлекува во нашите скриени желби, во неконтролираните пориви, замислувањата и посакувањата. Го сакаме она што го немаме; но и кога ќе го добиеме забранетото - најчесто се наоѓаме во уште полоша ситуација во која разурнувачкото либидо ги покажува своите темни страни. Книгата се чита со нервозно но еротско задоволство, едновремено со вочит, очај и омраза.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новели
Автор Артур Шницлер
Издавач Темплум
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници128

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Новели 063694
Автор : Yasunari Kawabata
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 061940
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 056589
Автор : Herta Müller
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 055948
Автор : Ian Fleming
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 054097
Автор : Tahereh Mafi
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 050041
Автор : Сара Вон
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 048414
Автор : Sesar Aira
Цена 230 МКД
3,72 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 041569
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008469
Цена 210 МКД
3,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008462
Автор : Џанг Ајлинг
Цена 170 МКД
2,75 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB