Анатомија на скандалот
Бата Прес

Анатомија на скандалот

Шифра на артикл: 050041
ISBN: 9786082531878
Код на производителот: 50041
Автор: Сара Вон
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сопруга. Љубовница. Политика. Моќ. Лаги. Софи Вајтхаус има прекрасен дом, две сјајни деца и привлечен, успешен маж. Со други зборови, има совршен живот. Но, сѐ се менува една ноќ кога нејзиниот сопруг Џејмс доаѓа дома и ѝ признава дека ја изневерил. Одеднаш нејзиниот смирен, уреден свет, се превртува наопаку. Дали навистина го познава човекот за кој се омажи? Признанието на Џејмс е само врвот на ледената санта. Обвинет е за ужасен злочин. Но вистината е уште пострашна отколку што некој би можел да замисли. Дали Џејмс е виновен или е само невина жртва на злобен план? Во оваа напната и возбудлива сторија за љубовта, одмаздата и лагата никој нема чисти мотиви, ама тајните на некои луѓе се многу помрачни и поопасни.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новели
Автор Сара Вон
Издавач Бата Прес
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници350
ДимензијаHartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Новели 063694
Автор : Yasunari Kawabata
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 061940
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 056589
Автор : Herta Müller
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 055948
Автор : Ian Fleming
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 054097
Автор : Tahereh Mafi
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 053316
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 048414
Автор : Sesar Aira
230 МКД
3,72 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 041569
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008469
210 МКД
3,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008462
Автор : Џанг Ајлинг
170 МКД
2,75 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB