Маркетинг-менаџмент : знаења и вештини
Арс Ламина

Маркетинг-менаџмент : знаења и вештини

Шифра на артикл: 002622
Баркод: 9786082293158
Код на производителот: 2622
Достапно веднаш
0 МКД
1.900 МКД
1.900 МКД
30,74 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Постигнување на неопходните вештини за развој и одржување на успешни маркетинг-стратегии Десеттото издание на „Маркетинг-менадјмент“ од Питер и Донели го збогатува знаењето на студентите за маркетинг-менадјментот, а го користи истото знаење за развој и одржување на успешни маркетинг-стратегии. Визијата на авторите ги спојува сите ресурси за едукација на студентите по маркетинг-менадјмент. Десеттото издание е пофалено на пазарот поради својата организација, формат, јаснотија и храброст.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Економија
Автор Џ. Пол Питер, Џејмс Донели
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2012
Број на страници848

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.200 МКД
19,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 700 МКД
11,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB