Дур дишам се надевам = Dum spiro, spero
Арс Ламина

Дур дишам се надевам = Dum spiro, spero

Шифра на артикл: 006399
Баркод: 9786082590837
Код на производителот: 6399
Достапно веднаш
0 МКД
290 МКД
290 МКД
4,69 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Три дни Перо си фрла јадиcа в реката загадена и темна. Улови сал шапка за Надиcа, cхорап за дедо, за баба - тегла. Сите му велат дека нема врска: - Само време арcхиш, пусти Перо! Но тој кон реката фрла трска и на сет глас вика: Дум спиро сперо!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Поезија за деца
Автор Владимир Мартиновски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници57

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lisa Fipps
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB