Веселата зграда
Арс Ламина

Веселата зграда

Шифра на артикл: 008186
Баркод: 9786082594620
Код на производителот: 8186
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Има една зграда Со весели катчиња ќе ве водиме низ неа По шарени патчиња На влезот си стои Токму бројот седум Толку има катови читајте ги редум!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Поезија за деца
Автор Ана Голејшка Џикова
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници24
Димензија15 x 23 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lisa Fipps
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB