Нашето последно кафе
Издавачки центар ТРИ

Нашето последно кафе

Шифра на артикл: 000281
ISBN: 9786082302690
Код на производителот: 281
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ова е книга за сите борци. Книга за луѓето кои не се откажуваат. Книга за луѓето кои ја гледаат светлината и во најтемните моменти на жживотот. Од авторот на Се гледаме на врвот и Стравот, ни доаѓа уште една книга која ќе не соочи со себе, со сопствените стравови, изговори, самонаметнати граници и откажувања, но и ќе ни покаже како да ги ослободиме своите потенцијали и да го достигнеме лижниот максимум. Затекнат од загубата на многу блиска личност и соочен со кршливоста на жживотот, Петров решава да напише книга-обраќање, како потсетување дека жживотот се живее, а не се случува. Оваа книга е силно освестување за да се разбудиме и да не го земаме жживотот здраво за готово, туку од него да направиме искуство вредно за живеење, приказна вредна за споделување, жживот по наша мера.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Коста Петров
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници136

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB