Тајна
Топер

Тајна

Шифра на артикл: 000349
Баркод: 9789989165832
Код на производителот: 349
Автор: Ронда Бирн
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Делови од Големата тајна биле откривани низ столетијата во усмжената традиција, во литературата, во религиите, како и во филозофиите. За првпат сите делови од Тајната се собрани во ова неверојатно откровение кое ќе го преобрази јживотот на сите оние кои ќе ја дојивеат. Од оваа книга ќе научите како да ја користите Тајната во секој сегмент од вашиот јживот: пари, здравје, односи, среќа.. ќе почнете да ја разбирате скрижената, непозната моќ што јаи ма во вас, а тоа откровение моје да донесе радост во секој аспецт од вашиот јживот. Учејќи за Тајната, ќе осознаеш на кој начин мојеш да имаш, да бидеш и да го правиш она што ќе го посакаш. Ќе осознаеш кој си, ќе ја осознаеш вистинската величественост на твојата силна волја и што моје таа да направи за тебе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Ронда Бирн
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2008
Број на страници214

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB