Светецот, сурферот и директорот
Издавачки центар ТРИ

Светецот, сурферот и директорот

Шифра на артикл: 001179
ISBN: 9786082300184
Код на производителот: 1179
Автор: Робин Шарма
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На страниците на оваа извонредна книга ќе откриете практични а сепак моќни методи за пресоздавање на вашиот живот и одново поврзување со своето најдобро јас. Напишана како интересна и искрена приказна СВЕТЕЦОТ СУРФЕРОТ И ДИРЕКТОРОТ ви дава моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции што ќе ви помогнат да ја откриете својата судбина, да ја живеете највисоката вистина како човечко суштество и да ја најдете постојаната среќа што ја барате. Во овој револуционерен водич за живеење на својот живот на најавтентично ниво, ќе научите: - како да ги разбудите вистинските дарби и силно да заблескате во светот - како да ги претворите стравовите во слобода и раните во мудрост - лекции што ќе ви помогнат да го усовршите умот, да го отворите срцето, и да го негувате духот - едноставни методи за прекрасни врски исполнети со вистинска љубов - начини за повторно воведување на авантурата, мистеријата и забавата во животот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Робин Шарма
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници245

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB