Цели! : како да постигнете сé што посакувате, побрзо отколку што сте замислувале
Издавачки центар ТРИ

Цели! : како да постигнете сé што посакувате, побрзо отколку што сте замислувале

Шифра на артикл: 002419
Баркод: 9786084569138
Код на производителот: 2419
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Базирана на дваесетгодишното истражување и предавања на повеќе од 5 милиони бизнис-лидери ширум светот, оваа книга е синтеза на најдобрите и најпрактичните техники за поставување и постигнување на личните и финансиските цели. Трејси, со консултантско искуство во повеќе од 500 корпорации, меѓу кои ИБМ, Форд, Џероx, и Хењлетт-Пацкард, ги објаснува клучните елементи за поставување на цели и неопходните чекори за нивно остварување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Брајан Трејси
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2011
Број на страници257

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB