Како да престанете да се грижите и да почнете да живеете
Издавачки центар ТРИ

Како да престанете да се грижите и да почнете да живеете

Шифра на артикл: 002485
Баркод: 9786082303680
Код на производителот: 2485
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ЗА МУДРИОТ чОВЕК СЕКОЈ НОВ ДЕН ЗНАчИ НОВ жживот. Како да ја планираме и направиме поубава иднината, без да се оптоваруваме со непотребни грижи за неа? Наместо да плачеме и да се каеме за направените грешки, треба да се соочиме со проблемот кога тој ќе се појави, трезвено да размислиме и да пристапиме кон негово решавање. Токму во тоа ќе ни помогне оваа збирка делотворни, испробани рецепти. Тие ќе нè научат на нов начин на жживот – ослободен од грижите, поисполнет и посреќен. Зашто овој прирачник ќе ви ги отвори очите за ситните мудрости што обично не ги забележувате.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Дејл Карнеги
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници214

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB