Работи кои секој маж треба да ги знае
Топер

Работи кои секој маж треба да ги знае

Шифра на артикл: 004899
ISBN: 9786082085456
Код на производителот: 4899
Автор: Брет Коен
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој xебен придружник содржи се што еден маж треба да знае (но веројатно не знае) Вклучувајќи: -Како да уловиш риба со трска -Како да направиш совршен мартини -Како да преговараш за покачување на платата -Пет начини да започнете флерт на пет различни јазици -Како да се обложувате на коњски трки -Како да направите одлична масажа Дополнителни совети за гардероба, совети за одржување на автомобилот, шеги за секоја пригода, фитнес вежби, упатства за печење на скара, и многу, многу повеќе!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги за подарок
Автор Брет Коен
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници142

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane, John Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Louise Kane
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB