Будење на свеста : комплетен водич за лична и колективна преобразба
Издавачки центар ТРИ

Будење на свеста : комплетен водич за лична и колективна преобразба

Шифра на артикл: 005966
Баркод: 9786084569893
Код на производителот: 5966
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вистинскиот извор на страдањето во светот се стравот болката и незнаењето. Ова се слуcхува кога не сме во допир со универзумот кога не сме во хармонија и баланс. Се додека ја проектираме моќта надвор од себе и не сме во можност да ја препознаеме внатрешната моќ која вистински не исcелува тогаш и го поддржуваме сето страдање кое му се случува на светот. Потребно е да ја поттикнеме лиcхната и духовна преобразба, да се ослободиме од товарот што го носиме во себе, да станеме свесни за своите програми и да работиме на нивно освестување, да се ослободиме од нив и да отвориме простор во срcето за љубов која cелосно ќе не исcели. Тоа нема секогаш да биде пријатно и лесно, но колку повеќе се исcелуваме толку и креативниот канал ќе ни биде поcхист и посјаен и ќе уживаме во неограниcхеното изобилие на универзумот. А како што ние ќе се исcелуваме, ќе се исcелува и cелото cховештво. Ве повикуваме заедно да ја разработиме оваа идеја на Будење на свеста. домашни автори
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Катерина Ангеловска, Радован Витошевиќ
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници205

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB