Големата магија : креативен живот без страв
Антолог

Големата магија : креативен живот без страв

Шифра на артикл: 006220
ISBN: 9786082433332
Код на производителот: 6220
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од авторката на „Јади, моли се, уживај“! Без разлика дали сакате да откриете нови наcхини за решавање на предизвиcите во тоа што го работите, или да напишете нешто, или да испробате да бидете креативни во некоја уметност, или едноставно сакате секојдневно да живеете со поголема СВЕСНОСТ и СТРАСТ, оваа книга ќе ви го отвори светот на cхудата и среќата! Нејзината книга „Јади, моли се, уживај“ 199 недели била на првото место на листата на бестселери на „њујорк тајмс“. Според неа е снимен истоимениот филм со Дјулија Робертс, Хавиер Бардмен и Дјејмс Франко. Сега оваа авторка копа длабоко во себе и во минатото искуство за да ги сподели својата МУДРОСТ и единствена перспектива за КРЕАТИВНОСТА! Со длабока емпатија и великодушност, нуди моќен увид во мистериозната природа на ИНСПИРАЦИЈАТА. Со „Големата магија“ Елизабет ги анализира ставовите, пристапите и навиките што ни се потребни за да живееме покреативен жживот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Елизабет Гилберт
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници264

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB