21 ден: детоксикација на умот, предизвик
Култура

21 ден: детоксикација на умот, предизвик

Шифра на артикл: 006236
Баркод: 9786082620060
Код на производителот: 6236
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
think good, look good, do good, live good Zhana Poliakov i prijatelite Slavica Skvaer, Dragana Jovanovikj, Ana Zhikikj, Dragana Pjanikj, Sanja Perikj, Milan Bojikj, Igor Ognjanovikj, Vanja Bokun Popovikj, Milica Jevtikj, Sinisha Ubovikj i Richard Streitfelder vi pomagaat da gi nasochite vashite misli i da go zhiveete zhivotot koj go zasluzhuvate!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Зана Полиаков
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници277

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB