Изеди ја жабата!
Икона

Изеди ја жабата!

Шифра на артикл: 006538
Баркод: 9789989168116
Код на производителот: 6538
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
8,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бестселер авторот Брајан Трејси, оди до јадрото на тоа што е од суштинско значење за ефективниот менаџмент со времето: одлучност, дисциплина и решителност. Во ова, целосно преработено и збогатено издание, тој пружа најнови информации за тоа како да спречите технологијата да доминира со вашето време. Тој детално опишува 21 практичен чекор коишто ќе ви помогнат да престанете да одолговлекувате и да завршите повеќе од важните работи - денес.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Брајан Трејси
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2008
Број на страници100

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB