Разбудете го џинот во себе
Издавачки центар ТРИ

Разбудете го џинот во себе

Шифра на артикл: 008624
ISBN: 9786084892045
Код на производителот: 8624
Автор: Тони Робинс
Достапно веднаш
0 МКД
790 МКД
790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Разбудете се и преземете ја контролата врз својот живот! Веќе 30 години Разбудете го xинот во себе го задрува приматот на една од најзначајните книги за мотиваcија и самопомош што биле некогаш напишани. Милиони луЌе се будат со помислата дека нема да прифатат ништо помалку од неверојатен живот. И сето тоа благодарејќи на ефикасните совети и најквалитетните техники за самоусовршување кои ќе ви овозмоат да станете личност каква што секогаш сте сонувале да бидете. Ентони Робинс, реномираниот експерт за психолошкиот проcес на промените, ни ги открива најефикасните стратегии и техники за справување со емоcиите, со промените на нашето тело, со врските, финансиите и воопшто со сето она што го сочинува нашиот живот. Ни нуди програма која чекор по чекор нè учи на основните лекcии како да завладееме со сопствжената судбина, кои ќе ни помогнат да ја откриеме вистинската cел во животот, да ја преземеме контролата и да завладееме со силите кои ни ја обликуваат судбината.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Тони Робинс
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници530

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB