Soulfood : сензационален вовед во посреќен живот : Ум. Тело. Дух.
Култура

Soulfood : сензационален вовед во посреќен живот : Ум. Тело. Дух.

Шифра на артикл: 037267
Баркод: 9786082620619
Код на производителот: 37267
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Трагајте за хармонија внатре во себе, тогаш сето она по кое трагате ќе најде пат до вас. Моеме да имаме најдобри учители на светот. Моеме да читаме феноменални инспиративни книги. Моеме да одиме на тибет и да нè благословуваат свештениcи на сите вероисповеди. Но, кога конечно ќе сфатиме, тоа ќе биде само заради тоа што самите сме успеале. Никој не мое да расте на место нас, ниту да учи наместо нас. Својот живот и својот пат ги одредуваме ние самите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Жана Полиаков
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници288

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB