Подарокот : 12 лекции кои ќе ви го спасат животот
Сакам Книги

Подарокот : 12 лекции кои ќе ви го спасат животот

Шифра на артикл: 047125
Баркод: 9786082601380
Код на производителот: 47125
Автор: Едит Егер
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој практиcхен и инспиративен водиcх не уcхи како да ги прекинеме деструктивните навики и заробуваcхки мисли за да пронајдеме слобода и да уживаме во жживотот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Едит Егер
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници199

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Али Абдал
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џејмс Ален
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB