Магијата на расчистувањето
Издавачки центар ТРИ

Магијата на расчистувањето

Шифра на артикл: 048874
ISBN: 9786082308203
Код на производителот: 48874
Автор: Мари Кондо
Достапно веднаш
0 МКД
320 МКД
320 МКД
5,18 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ви се случило ли да чистите како опседнати, а на крај вашиот дом или работен простор да бидат повторно затрупани? Јапонската експертка за расчистување Мари Кондо, со нејзините инспиративни методи што го освоија светот, зборува за расчистувањето на едно поинакво ниво. Таа ќе ви покаже дека ако го смените пристапот, расчистувањето може да има неизмерен ефект, не само врз просторот туку и врз целиот ваш живот. Ако расчистите еднаш и темелно според нејзините радикални принципи, домот ќе ви остане во совршен ред. Заедно со тоа, ќе забележите дека самодовербата, енергијата и мотивацијата ви растат помагајќи ви да ги остварите своите соништа. Методот на Мари Кондо се заснова врз правилото дека она што еднаш е темелно расчистено, веќе никогаш нема да западне во безредие. Ако мислите дека тоа е невозможно, тогаш сигурно треба да ја прочитате оваа извонредна книга.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Мари Кондо
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB