365 дена свесни
Антолог

365 дена свесни

Шифра на артикл: 048966
ISBN: 9786082435404
Код на производителот: 48966
Автор: Ана Бучевиќ
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Секој ден е единствен и неповторлив. Прирачникот „365 дена свесни“ е замислен како ваш сојузник за секој ден во годината. За да ви помогне во секој ден да освестите нешто за животот што може да ви послужи да учите, духовно да растете и на денот што е пред вас да му го додадете најважниот зачин: мудроста. Бидејќи вистински живеат само тие што знаат да живеат…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Ана Бучевиќ
Издавач Антолог
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници368

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB