Дневни закони
Икона

Дневни закони

Шифра на артикл: 048976
Баркод: 9786084993018
Код на производителот: 48976
Автор: Роберт Грин
Достапно веднаш
0 МКД
799 МКД
799 МКД
12,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кој не сака да биде помоќен од она што е? Да има поголема контрола врз работите? Да биде најдобар во она што го прави? Тајната е едноставна – читајте ја оваа книга секој ден. Ви ја претставуваме новата книга на еден од најистакнатите експерти за моќта и стратегијата Роберт Грин, овој пат дизајнирана како дневик, “прирачник“ за секојдневието се со цел да ви помогне да ги зграпчите сите можности пред вас. Роберт Грин број 1 најпродаван автор на New York Times, повеќе од две децении е советник на милиони луѓе. Сега, Дневните закони ви нудат страници со рафинирана и концизна мудрост за секој ден од годината, со лекции кои се лесно разбирливи и применливи. За секој ден има Дневен закон и „рецепт“ кој не можете да си дозволите да го игнорирате во битката наречена живот. Секој месец се фокусира на една главна тема: може, заведување, убедување, стратегија, човечката природа, токсични луѓе, самоконтрола, мајсторство, психологија, лидерство или креативност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Роберт Грин
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници491

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB