Триесетдневна ментална диета

Триесетдневна ментална диета

Шифра на артикл: 094230
ISBN: 9786082014579
Автор: Вилис Кинир
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга ќе ви помогне да воспоставите правилна ментална рамка и да ги разбистрите мислите во врска со многуте прашања кои си ги поставува секој човек, и кои треба да бидат одговорени пред да можете да најдете сигурност и соодветно место во поредокот на нештата. Уште веднаш можете да започнете да доживувате поголем успех, но тоа може да започне само со начинот на кој размислувате. Постојат одредени нешта кои другите можат да ги сторат за вас, меѓутоа постои едно нешто кое единствено вие самите можете да го правите за себе: да размислувате. Тоа размислување треба да биде на начин на кој вашите мисли ќе имаат корисно влијание врз вашиот секојдневен живот. Мислите стануваат ваши искуства. За да го промените светот морате да започнете од себе. Научете да се сакате себеси, затоа што само љубовта создава, а сè друго е уништувачко. Љубовта раѓа љубов!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Вилис Кинир
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници224
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
224 МКД
3,62 EUR
Заштеда 20%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB