Психологија на доказите и сугестиите

Психологија на доказите и сугестиите

Шифра на артикл: 094240
ISBN: 9786082014807
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Да се има влијание врз другите може да биде вистински предизвик, но постои начин на кој тоа може да се постигне. Оваа книга нуди стратегии кои ќе гарантираат сигурен ефект врз стекнувањето доверба и супериорност, а тоа ќе биде најсилното оружје на вашиот пат кон успехот. Имајќи ја довербата на останатите, вие можете да ги надминете поставените граници и да постигнете врвни перформанси. Ако ги искористите сите ваши потенцијали, вашите најголеми амбиции набрзо ќе се остварат. Променете ја свесноста за вашата сугестибилност и ќе станете совршени лидери!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Волтер Дил Скот
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници188
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
224 МКД
3,62 EUR
Заштеда 20%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB