Уметноста на личната привлечност

Уметноста на личната привлечност

Шифра на артикл: 094255
ISBN: 9786082014357
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Откријте дали поседувате позитивна аура, станете отпорни на агресивната привлечност и стекнете аура на позитивна самопочит и самодоверба преку ослободување на сомнежот во себе. Насочете ја свеста кон себе, бидејќи она што е поважно од набљудувањето на другите е уметноста на набљудување на самите себе. Секој може целосно да го промени карактерот на својата лична привлечност, а успехот е во наши раце. Секојпат кога ќе се навратите на оваа книга ќе забележите ново значење во поуките на Аткинсон, a токму тоа ѝ е најголемата вредност. Обучете го умот да го избира правиот вид храна за себе. Илјадници од најистакнатите светски личности ја знаат оваа тајна, сега и вие вбројте се во тој ранг!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Вилијам Вокер Аткинсон
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници184
Димензија20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Марк Волин
345 МКД
5,58 EUR
Заштеда 20%
430 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB