Големата храброст
Издавачки центар ТРИ

Големата храброст

Шифра на артикл: 096092
ISBN: 9786082309187
Автор: Брене Браун
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Големата храброст : како храброста да бидеме ранливи ни го менува животот, начинот на сакање, родителството и предводништвото
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Брене Браун
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници246

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB