Сафари на духот
Антолог

Сафари на духот

Шифра на артикл: 005769
ISBN: 9786082432335
Код на производителот: 5769
Автор: Ана Бучевиќ
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Постојат книги што можат да ни го променат жживотот на подоброч книги од кои cрпиме мудри спознанија, кои не менуваат засекогаш и ја подигнуваат нашата свест на ниво од кое нема враќање во незнаење, а будењето на свеста е најдобар двигател на промените. Сафари на духот е токму таква книга - нејзината замисла е, откако ќе ја проcхитате, веќе ништо да не биде исто. Оваа книга зборува за мудроста на воспитувањето на сосема поинаков наcхин. Грешките во одгледувањето на деcата предизвикани од незнаење ќе станат минато. Односот меѓу вас и вашето дете навистина ќе проcвета. Можеби првпат ќе го видите своето дете онакво какво што навистина е. Сафари на духот ќе ви даде одговори на многу прашања што си ги поставувате како родител или како некој што ќе стане родител.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Ана Бучевиќ
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници312

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Јеспер Јул
300 МКД
Заштеда 14%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Amy McCready
899 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB