Совршени заедно
Култура

Совршени заедно

Шифра на артикл: 000817
ISBN: 9789989328541
Код на производителот: 817
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карли Филипс ви посакува добредојде во Серендипити, каде што љубовта, судбината и среќата се испреплетуваат … за љубителите на романите на Бела Андре, Рејчел Гибсон, Џули Џејмс и Џил шалвис авторката создава еден посебен град и незаборавни животни стории на нејзините ликови. Уморна од тоа да ја гледаат како добро ситуирана ќерка, секогаш игнорирана од страна на нејзините родители поради нејзината проблематична сестра близначка и незаинтересирана да биде трофеј-сопруга на нејзиниот вереник, Никола Фарнсворт бега од својата свадба. Посакува да биде сама.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Карли Филипс
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници315

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Карен Шалер
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Илиески Жан
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Болава Ана
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB