Исповеди
Арс Ламина

Исповеди

Шифра на артикл: 003498
ISBN: 9786082473895
Код на производителот: 3498
Автор : Колин Хувер
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На дваесет и една година, Обурн Рид веќе изгубила сè што ù е важно. Во својата борба одново да си го изгради урнатиот свет, таа си ги зацртува целите и нема простор за грешки. Но, кога влегува во едно уметничко ателје во Далас, барајќи работа, таа не очекува да се појави длабока привлечност кон таинствениот уметник кој работи таму, Овен Гентри. Обурн ризикува првпат и си го препушта срцето да ја води, само за да открие дека Овен чува голема тајна да не излезе на виделина. Обемот на неговото минато се заканува да го уништи сето она што ù е важно на Обурн и единствениот начин таа да си го врати жживотот е да го отфрли Овен од себе. За да ја спаси нивната врска, сè што треба да направи Овен е да се исповеда. Но, во овој случај, исповедта може да биде многу подеструктивна од самиот грев. „Хувер длабоко ќе ве трогне во оваа лјубовна приказна за втора шанса... напнато, секси.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Колин Хувер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници288

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Julia Quinn
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бет Моран
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Serle
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Akwaeke Emezi
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : El Akkad Omar
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Connie Willis
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nicholas Sparks
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sarah Thankam Mathews
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Krista Ritchie
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.45 MB