Прошетка за сеќавање
Икона

Прошетка за сеќавање

Шифра на артикл: 010445
ISBN: 9786082210025
Код на производителот: 10445
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
8,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од време на време, ќе наиде човек на некоја извонредна книга, која на прв поглед изгледа како и останатите безброј, но тогаш, ја читаш и му се восхитуваш на богатството во неа. Прошетка за паметење е таква книга.“ New York Sunday Post Ландон Картер никогаш не би ни сонувал да ја покани Џејми Саливан да излезат, но ги спојува чудниот пресврт на судбината. Во наредните неколку месеци, Ландон се пробива низ штитот на Џејми и почнува да ја запознава подобро – и да се вљубува. Но тогаш дознава дека Џејми има силна причина што не им дозволува на луѓето да се зближат со неа – тајна која ќе му го скрши срцето. Николас Спаркс ги разоткрива тајните на човековото срце „Болно потресна… ќе Ве расплаче поради радоста и трагедиј
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Николас Спаркс
Издавач Икона
Јазик Македонски
Година на објавување2010
Број на страници184

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB