Не ми излегуваш од мислите
Мартина

Не ми излегуваш од мислите

Шифра на артикл: 047487
ISBN: 9786084626886
Код на производителот: 47487
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Аријадна, разведена писателка, вмешана во афера со Адам, оженет маж, се согласува да биде дел од студија за вештачка интелигенција живеејќи со уред наречен Дирк, за што добива пари. Пред нејзините еротски пораки до Адам во кои бара средба, тој се повлекува изјавувајќи дека сака да го спаси својот брак. Додека таа постојано се измачува прашувајќи се себеси зошто Адам се враќа кај својата сопруга, Дирк го мапира нејзиниот мозок поттикнувајќи го да размислува за подлабоки прашања за свеста, мислите, желбите… за значењето на „Те сакам“?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Мариен Апостолидис
Издавач Мартина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници380

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB