Неизбежниот закон
Мартина

Неизбежниот закон

Шифра на артикл: 061939
ISBN: 9786084995111
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Неизбежниот закон“ од Луис Коуперус ја прикажува приказната за 23-годишната Холанѓанка Корнели, која е разведена и потекнува од високата класа. Корнели се обидува да започне нов еманципиран и културно исполнет живот во Италија. Романтиката и новооткриената слобода предизвикуваат таа да ја вкуси возбудата што ја нуди животот, а која за малку ќе ја изгубела ако останела во својот несреќен брак. Но, дали Корнели ќе го смета бракот оставен зад себе за несреќен како што одминува времето, а навираат спомените?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Луис Коуперус
Издавач Мартина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници323

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Colleen Hoover
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Фиона Валпи
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лиса Џул
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.21 MB