Погрешно време за љубов
Мартина

Погрешно време за љубов

Шифра на артикл: 063979
ISBN: 9786084995180
Автор: Ина Мур
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дали можеш да сакаш туѓа жена ако веќе ја сакаш сопствената? Дали можеш да најдеш сродна душа ако веќе му припаѓаш на друг маж? Дали љубовта на прв поглед може да биде посилна од заветите и должностите? Се надевам дека си среќен, ако не си, побарај го својот извор што ќе те усреќи. Се надевам дека си здрав, ако не си, побарај го својот лек. Се надевам дека понекогаш ќе се сетиш на мене, ако не, сети се барем денес. И знај, живееш во мене.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Ина Мур
Издавач Мартина
Боја Мултиколор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници323

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Кејт Мичел
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB