Украдената убавина
Мартина

Украдената убавина

Шифра на артикл: 063981
ISBN: 9786084995173
Автор: Кејт Мичел
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Украдената убавина“ е приказна за надежта, борбата и вербата дека чуда навистина постојат. Во овој љубовно-семеен роман ќе ја почувствувате вистинската сила на женската решителност и ќе доживеете вистинска ерупција на емоции. И оние најскептичните тешко ќе останат рамнодушни пред настаните што ќе ја следат Вероника во нејзината борба против бурата на минатото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романси
Автор Кејт Мичел
Издавач Мартина
Боја Мултиколор
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници206

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ина Мур
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Isabel Allende
1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Џулија Квин
520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Хана Грејс
590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lucy Foley
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Редклиф
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB