Бисерното езеро
Светулка Нова

Бисерното езеро

Шифра на артикл: 037255
Баркод: 9786086636371
Код на производителот: 37255
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Магична приказна за настанувањето на Бисерно езеро. Една врба ѓална… со прекрасна зелена коса…едно прекрасно езеро… едно рипче Хана… една аба ѓана… кајсии… круши… cреши…и како во магичен сон, самовили…опкруени со мали бисерчиња создадени од солзи радосниcи! Самовилската добрина ја насети убавината. Магија како на сон!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сликовници
Автор Неше Рамовиќ, Иванка Ниба
Издавач Светулка Нова
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2020
Број на страници20
Димензија21 x 21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 343 МКД
5,55 EUR
Заштеда 30%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Дора Гимеши
Цена 490 МКД
7,93 EUR
Заштеда 30%
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 420 МКД
6,80 EUR
Заштеда 30%
600 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 990 МКД
16,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB