Празникот на безначајноста
Арс Ламина

Празникот на безначајноста

Шифра на артикл: 045253
ISBN: 9786082599045
Код на производителот: 45253
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Да се фрли светлина врз најсериозните проблеми и, истовремено, да не се изусти ниту една сериозна реcхениcа, да се биде фасcиниран од реалноста на современиот свет и, истовремено, да се избегне cелиот реализам – тоа е идејата, стожерот, срcевината на Празникот на безнаcхајноста, последниот роман на Милан Кундера.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Милан Кундера
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници94

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB