Улица : според истоимената повест на Славко Јаневски
Арс Ламина

Улица : според истоимената повест на Славко Јаневски

Шифра на артикл: 041743
ISBN: 9786086626365
Код на производителот: 41743
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Улица - во случајов симболизира лош пат во животот (уличарски) иако во делото е опишана една од многуте улици во меѓувоеното Скопје. Делото на Матеј Богдановски е според книгата Улица на Славко Јаневски, прикажано како стрип приказна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Матеј Богдановски
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Moore
Цена 2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Cullen Bunn
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Brian Michael Bendis
Цена 1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jason Aaron
Цена 1.899 МКД
30,73 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Claudia Gray
Цена 999 МКД
16,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB