30 години Поетска ноќ Велестово : монографија
ПНВ Публикации

30 години Поетска ноќ Велестово : монографија

Шифра на артикл: 006073
ISBN: 9786084641858
Код на производителот: 6073
Достапно веднаш
0 МКД
1.100 МКД
1.100 МКД
17,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Славе Ѓорѓо Димоски
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници104

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Paola Antonelli
3.899 МКД
63,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Linda Chase
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alberto Shayo
3.499 МКД
56,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Adele Schlombs
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Schneider
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michiel Roscam Abbing
2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sebastian Schutze
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Hans Werner Holzwarth
1.599 МКД
25,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB