Радио

Радио

Шифра на артикл: 006195
ISBN: 9786084756286
Код на производителот: 6195
Достапно веднаш
0 МКД
600 МКД
600 МКД
9,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Радио ја чинат повеќе од 730 страници и речиси толку фотографии илустрации. Книгата претставува субјективен избор на авторот од прилозите, односно текстовите пишувани и објавени за Радио Слободна Европа, програма на македонски јазик. Поделена на неколку целини - музика, литература, ликовна уметност, филм, театар, уметничка фотографија преку информациите, најавите, разговорите, интервјуата, рецензиите, освртите се обидува да понуди негово видување на македонската култура во изминатава половина декада.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Љупчо Јолевски
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници720

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Stefan Fischer
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heater Birchall
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tomoko Sato
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Till Holger Borchert
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sylvia Martin
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Klaus Honnef
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Benjamin H D Buchloh
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nancy Spector
Цена 3.099 МКД
50,15 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB