Имагинарна реалност: Уметноста на Тони А
Стрип Квадрат

Имагинарна реалност: Уметноста на Тони А

Шифра на артикл: 048582
Баркод: 9786084719144
Код на производителот: 48582
Достапно веднаш
0 МКД
1.800 МКД
1.800 МКД
29,13 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Неговото сликарство удира како cхекан додека го гледате. Ја следи историјата, легендите, приказните, неправдите и паѓањето на cховековиот дух и веcхната борба на доброто и злото, светлината и темнината. Новиcа Трајковски - ликовен уметник
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Тони Анастасовски
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Stefan Fischer
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heater Birchall
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tomoko Sato
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Till Holger Borchert
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sylvia Martin
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Klaus Honnef
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Benjamin H D Buchloh
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nancy Spector
Цена 3.099 МКД
50,15 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB