Сосед од пеколот 2: Совршенство
Сакам Книги

Сосед од пеколот 2: Совршенство

Шифра на артикл: 049827
ISBN: 9786082601625
Код на производителот: 49827
Достапно веднаш
0 МКД
440 МКД
440 МКД
7,12 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Зои е навикната да се грижи самата за себе и одамна има прифатено дека кога се случува нешто лошо, сигурно ќе ѝ се случи нејзе. Па кога ја губи работата поради глупост и сѐ тргнува во надолна линија после тоа, таа не очекува никакво подобрување на ниедно поле. И дефинитивно не очекува да добие помош од нејзиниот бучен безобразен сосед, но секако нема што да изгуби па ја става довербата во негови раце и решава да се надева на најдоброто. Но она што не го очекува е уникатната можност која ѝ ја нуди тој со договор од кој двајцата би имале корист, а никој не би требало да биде повреден… иако таа веќе има доволно искуство со проблемите и би требало да знае дека никогаш немала таква среќа во животот. Како и сите други мажи во семејството Бредфорд, Тревор има една слаба точка: храната – и ништо друго. Тој води прилично стандарден живот и сака едноставни работи, а тоа значи дека сака и едноставни, лесни врски. Истовремено, посакува совршена жена и точно знае каква би требало да биде таа. Па к
Карактеристика Вредност
Kатегорија Авантура и акција
Автор Р.Л. Метјусон
Издавач Сакам Книги
Димензија A5
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници328
ДимензијаHartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Edgar Rice Burroughs
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Озгур Мумџу
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Frederick Forsyth
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michael Crichton
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Лесли Страт
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Stephen Clarke
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Janet Evanovich
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Wilbur Smith
499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB