Распаметен : петнаесет размислувања за креативноста, умот и бизнисот
Арс Ламина

Распаметен : петнаесет размислувања за креативноста, умот и бизнисот

Шифра на артикл: 005736
Баркод: 9786082593289
Код на производителот: 5736
Автор: Дејв Бирс
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа книга открива: - Зошто треба да престанете со брејнсторминг - Зошто да се биде нормален е лошо за бизнисот - Зошто треба да свирите во џез-бенд - Зошто алкохолот е навистина корисен - Зошто треба да прифатите дека сте расист - Зошто треба да престанете да барате креативност - Зошто вашето работно место ве убива и вас и вашите идеи - Зошто ви е потребно поголемо несогласување во вашата канцеларија - Зошто им помина времето на адвертајзинг-агенциите - Зошто брегзит е лош за британската иновација - Зошто на менталната болест треба да се гледа како на нешто позитивно - Зошто петгодишните деца се подобри од вас
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Дејв Бирс
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2018
Број на страници174

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Лорен
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Теодул Рибо
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB