Акции

LEGO со 20% попуст и саемски попусти на книги до 60%

19.04.2024.
LEGO со 20% попуст и саемски попусти на книги до 60%
LEGO со 20% попуст и саемски попусти на книги до 60%

Саемот пристигна и кај нас. Нашите книжарници деновиве станаа омиленото место на сите вљубеници во LEGO и во квалитетни наслови.

Ве очекуваме во нашиот LEGO рај со попусти од 20% на целиот асортиман на LEGO. Повеќе од 300 LEGO сетови ве очекуваат на попуст. Не пропуштајте можноста да си го купите сетот што долго го посакувате, само до 24 април. 

https://www.literatura.mk/igracki-igri-i-kolekcii/popusti

Дополнително ве очекуваат саемски попусти на мноооогу добри наслови од 5 издавачки куќи. Збогатете ја вашата домашна библиотека по цени кои не се пропуштаат со намалувања дури до -60%:

✅ АНТОЛОГ - Книжевен центар https://www.literatura.mk/knigi/antolog/popusti 

✅ АРС ЛАМИНА https://www.literatura.mk/knigi/ars-lamina/popusti

✅ Издавачки центар ТРИ https://www.literatura.mk/knigi/izdavacki-centar-tri/popusti

✅ Полица https://www.literatura.mk/knigi/ksc-polica/popusti

✅ Сакам Книги https://www.literatura.mk/knigi/sakam-knigi/popusti

Дојди на саем во сите книжарници на „Литература.мк“ и онлајн преку https://www.literatura.mk/proizvodi/popusti

Поврзани производи

Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
490 МКД
7,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Лего 058698
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.399 МКД
38,82 EUR
Sačuvano u omiljne
Лего 058683
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
550 МКД
8,90 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
200 МКД
3,24 EUR

Остави коментар

Во моментов нема коментари

Слични статии

01.
May.
Акции
Сите вистински фанови на култните серијали, филмови, компјутерски игри, стрипови и книги, овој месец ќе може да ги комплетираат своите колекции со омилените ...
02.
Apr.
Акции
Во чест на Светскиот ден на книгите за деца, „Литература.мк“ ја почнува кампањата „Повеќе магични приказни“, која ќе трае од втори до...
26.
Mar.
Акции
Под слоганот „Влези во легендите“, од 26 март до 1 април ќе биде активна новата акција на „Литература.мк“ со намалување од 20%,&...
01.
Mar.
Акции
Од 1 до 8 март 2024 година во книжарниците „Литература.мк“ ќе се реализира продажна акција насловена како „Таа заслужува“ со попусти ...
06.
Feb.
Акции
Со попусти до 60% во сите книжарници на „Литература.мк“ годинава по четврти пат ќе се одржат „Денови на литературата“, од 6 до 20 фев...
27.
Jan.
Акции
Обележете во вашите календари: 28 јануари е Меѓународен ден на лего-коцките, а 29 јануари е Меѓународен ден на сложувалките! Во таа чест ви обезбедивме 20% п...
15.
Dec.
Акции
Со попусти до 50 отсто почнува новогодишното прославување во книжарниците на „Литература.мк“. Во акцијата „Повеќе од подарок“, која ќ...
20.
Nov.
Акции
Пристигна „купувачкото лудило“ наречено „Црн петок“ (Black Friday) и во „Литература.мк“, а оваа година во сите книжа...
02.
Nov.
Акции
Нова онлајн-акција на „Литература.мк“ – 20% попуст на сите макети од најквалитетниот светски производител на макети „Revell&ldqu...
16.
Oct.
Акции
Попусти од 20% на најквалитетната и најзабавната глина за моделирање Hey Clay. Разбудете ја неограничената креативност со Hey Clay, само во &bdquo...
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.5 MB