Пронајди ја ПРА-СВЕТЛИНАТА во себе
Габриеле Издателство Реч

Пронајди ја ПРА-СВЕТЛИНАТА во себе

Шифра на артикл: 058442
ISBN: 9989688265
Код на производителот: 58442
Автор: Габриеле
Достапно веднаш
0 МКД
260 МКД
260 МКД
4,21 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во едно моќно подавање рака Бог, нашиот вечен Татко, преку Габриеле, Неговата пророчица и гласничка, нуди еден пат на школување, на којшто ние луѓето – преку целесообразно ословување на аспекти од Апсолутниот закон во себеси – можеме брзо да ја прошириме својата свест за да Му дојдеме поблизу на Бога во себе. Сè повеќе луѓе осетуваат: Сидрото на спасот во ова тешко време е единствено Христос, Доносителот на светлина во основата на душата на секој човек.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Габриеле
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2009
Број на страници192
Димензија12 x 17 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB