Молитвеник
Икона

Молитвеник

Шифра на артикл: 063887
ISBN: 9789989213205
Издавач: Икона
Достапно веднаш
0 МКД
699 МКД
699 МКД
11,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Мало повечерие Тропари на повечерие за секој ден Молитви пред спиење Акатист кон пресветата и животворна Троица Акатист кон преслаткиот Господ наш Исус Христос Акатист кон Пресвета Богородица Акатист кон причестувањето со светите Христови Тајни Молебен канон кон Пресвета Богородица Канон кон Ангелот Пазител Канон кон свети Јован Претеча Покаен канон кон Господ наш Исус Христос Канон кон светите Апостоли Канон кон Чесниот и Животворен Крст Христов Канон кон Сите Светии Последование за упокоените Пасхален канон Пасхално молетвено правило Покајно молитвено правило Утрински молитви Молитви за разни потреби молитва за отворање на умот молитва на свети Филарет Московски утринска молитва на свети Филарет Московски молитва покајна на свети Симеон Новиот Богослов молитва на свети Јован Кронштадски молитва за соборна љубов на архимандрит Софрониј молитва при влегување во Храмот Божји молитва при излегување од Храмот Божји молитва кон Господа кога сме тажни молитва кога сме тажни, кон Пресвета Богородица молитва пред исповед молитва пред учење молитва по учење молитва пред работа молитва по работа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Издавач Икона
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2003
Број на страници429

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB