Татковите зборови исто така и за тебе
Габриеле Издателство Реч

Татковите зборови исто така и за тебе

Шифра на артикл: 058446
ISBN: 9989688214
Код на производителот: 58446
Автор: Габриеле
Достапно веднаш
0 МКД
150 МКД
150 МКД
2,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ако сакате, отворете ја оваа книгичка и свесно примете ги зборовите на вечната вистина, што ви доаѓаат во пресрет… Зборови од вечниот Татко до Своето дете. Упатување за сите луѓе кон патот што води до еден свесен живот во Бога. Извадок од книгата: „Дојди кај Мене секој миг. Говори за сѐ со својот Татко, чиј Дух живее во тебе. Јас, животот, сакам да те водам и да те придружувам.“
Карактеристика Вредност
Kатегорија Духовност
Автор Габриеле
Издавач Габриеле Издателство Реч
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2007
Број на страници112
Димензија11 x 15 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Катехизис
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ела Вилкокс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alan Watts
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Габриеле
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB