Шумската дружина: кога сите сме заедно
Шумската дружина: кога сите сме заедно
Шумската дружина: кога сите сме заедно
Шумската дружина: кога сите сме заедно
Арс Ламина

Шумската дружина: кога сите сме заедно

Шифра на артикл: 059505
ISBN: 9786082676470
Код на производителот: 59505
Достапно веднаш
0 МКД
260 МКД
260 МКД
4,21 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Развивање на емоционалната интелигенција кај децата, стекнување вештини за подобрување на социјалната интелигенција кај децата, поттикнување на детската имагинација и креативното размислување во решавање ситуации што предизвикале одредена емоција, како и развивање вештини, техники и здрави уверувања за ослободување и самоконтрола на емоциите лутина, страв, тага и среќа. 40 картички во кутија - 15 х 9 цм
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Автор Христина Стефановска
Издавач Арс Ламина
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2023

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB