Решавај со Дина и Додо 6: Пронајди ги разликите
Арс Ламина

Решавај со Дина и Додо 6: Пронајди ги разликите

Шифра на артикл: 061098
ISBN: 5310328007267
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
78 МКД
78 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
За развој на логичките капацитети и способности. За јакнење на концентрацијата. За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност. Учење низ забава.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Издавач Арс Ламина
Боја Мултиколор
Димензија A6
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.21 MB