Составувај приказни со Дина и Додо
Арс Ламина

Составувај приказни со Дина и Додо

Шифра на артикл: 048436
ISBN: 9786082672519
Код на производителот: 48436
Достапно веднаш
0 МКД
248 МКД
248 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во овој сет картички со Дина и Додо многу приказни чекаат да бидат раскажани. Уживајте, забавувајте се, раскажувајте и смејте се на глас! • За поттикнување на детската имагинација, фантазијата и креативното размислување • За унапредување на јазичните вештини и убавото говорење • За стекнување самодоверба и развој на социјалните вештини • За развој на логичките капацитети и способности кај децата
Карактеристика Вредност
Kатегорија Едукативни игри и квизови
Автор Бранка Бугариска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB