Се што правиме во мракот
Антолог

Се што правиме во мракот

Шифра на артикл: 093748
ISBN: 9786082436371
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Парис е уапсена во нејзината бања. Покриена е со крв и држи жилет, додека сопругот лежи мртов во кадата зад неа. Таа знае дека ќе биде обвинета за убиство. Но, колку и да изгледа лошо сето ова, тоа не е она што најмногу ја загрижува. Поради непосакуваното медиумско внимание што сега ја опкружува, прашање на време е кога некој од нејзиното минато ќе ја препознае и ќе ѝ го уништи новиот живот кој толку напорно работеше да го изгради. Дваесет и пет години претходно, Руби Рејес, позната како Ледената кралица, беше осудена за слично убиство во судскиот процес што ја разбранува Канада во почетокот на 1990-тите. Рејес знае која е навистина Парис и кога неочекувано излегува од затвор, се заканува дека ќе ги открие сите нејзини тајни. Оставена без избор, Парис мора најпосле да се соочи со мрачното минато од кое мислела дека избегала еднаш засекогаш.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хорор
Автор Џенифер Хилер
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници382

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Хорор 094174
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093591
Автор : Dan Simmons
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093590
Автор : Dan Simmons
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093579
Автор : Stephen King
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093569
Автор : Stephen King
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093491
Автор : Grady Hendrix
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093489
Автор : Eric LaRocca
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 062445
Автор : Kerri Maniscalco
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 978144
Автор : Stephen King
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054402
Автор : Bram Stoker
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054279
Автор : Стивен Кинг
390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 052282
Автор : Gabriel Bergmoser
699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB