Подоцна
Арс Ламина

Подоцна

Шифра на артикл: 054279
Баркод: 9786082675336
Код на производителот: 54279
Автор: Стивен Кинг
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ПОНЕКОГАШ РАСТЕЊЕТО ЗНАЧИ СООЧУВАЊЕ СО ТВОИТЕ ДЕМОНИ Синот на една самохрана мајка, Џејми Конклин, сака обично детство. Но, тој не е обично дете. Роден со натприродна способност, за која мајка му му вели да ја чува во тајност, Џејми може да го види она што никој не може да го види и да го дознае она што никој друг не може да го дознае. Цената на користењето на оваа способност е повисока од она што тој може да си го замисли – и Џејми го открива тоа кога детективка од њујоршката полиција ќе го вовлече во потрага по убиец, кој се заканува да нападне од зад гробот. „Подоцна“ е најдоброто од Стивен Кинг, застрашувачка и емотивна приказна за изгубената невиност и предизвиците што го тестираат нашето чувство за добро и погрешно. Со ехо од неговиот класик „Тоа“, овој роман е моќно и незаборавно истражување на она што е потребно за спротивставување на злото со сите негови лица.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Хорор
Автор Стивен Кинг
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници198

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Хорор 064035
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093591
Автор : Dan Simmons
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093590
Автор : Dan Simmons
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093579
Автор : Stephen King
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093569
Автор : Stephen King
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093491
Автор : Grady Hendrix
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 093489
Автор : Eric LaRocca
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 062445
Автор : Kerri Maniscalco
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 978144
Автор : Stephen King
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 054402
Автор : Bram Stoker
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Хорор 052282
Автор : Gabriel Bergmoser
Цена 699 МКД
11,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB